Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Zabezpečení kabinetů, komor, vstupů a šachet

Neoprávněné vniknutí a vandalismus na majetku – jak se jim bránit?

Ochrana majetku, zabezpečení objektu a zajištění plynulého poskytování služeb v místech bez přívodu elektřiny nebo v náročném prostředí jsou zpravidla zásadní problémy, které lze jen velmi obtížně řešit tradičními způsoby monitorování.

Ideální volbou pro zabezpečení vstupních dveří a poklopů jsou optovláknové monitorovací systémy na bázi FBG senzorů, které se hodí pro nepřetržitý monitoring těžko přístupných šachet, vstupů, komor i kabinetů. V reálném čase a s okamžitou odezvou Vám systém umožní odhalit pokusy o vniknutí i vandalismus a poskytne drahocenný čas na potřebnou reakci.

  • nepřetržité monitorování a ochrana kritické infrastruktury
  • vyhodnocení pokusů o průnik v rané fázi s možností rychlé reakce
  • minimalizace a kontrola škod

Monitorovací bezpečnostní systémy se skládají z pasivních optických detektorů. Mezi nejpoužívanější bezesporu patří Detektor otevření dveří (Secure Door detector) a Detektor vniknutí do šachty (Manhole detector). Zabezpečovací systémy dále tvoří vzdálená monitorovací (dotazovací) jednotka, která může být vzdálena až několik desítek kilometrů od detektorů. Spojení je zajištěno skrze standardní telekomunikační optická vlákna, například nepoužívaná vlákna stávající optické sítě.

Díky tomu můžete pokrýt rozsáhlou oblast jednou jednotkou s několika detektory a sestavit tak nejekonomičtější řešení pro zabezpečení objektů rozmístěných po velké ploše a bez přístupu k elektrickému proudu.

Pasivní FBG detektory (například Detektor otevření dveří) jsou speciálně navrženy tak, aby odhalily různé způsoby útoku na monitorované objekty. Díky schopnosti pokročilého vyhodnocení a posouzení detekovaných událostí jsou navíc schopny eliminovat potenciální falešné poplachy způsobené vlivem okolního prostředí.Jak vám můžeme pomoci?

Zajímají vás naše produkty a řešení? Tušíte, že by se nám mohlo dobře spolupracovat? Napište nám. Naši reakci můžete očekávat do 24 hodin. 

Máte naspěch? Zanechte na sebe telefonický kontakt a komunikace půjde rychleji.