Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Zabezpečení kabinetů, komor, vstupů a šachet

Okamžité odhalení vandalismu a pokusů o vniknutí

Ochrana majetku a zajištění plynulého poskytování služeb v místech bez přívodu elektřiny nebo v náročném prostředí jsou zpravidla zásadní problémy, které lze jen velmi obtížně řešit tradičními způsoby monitorování. Ideální volbou pro tyto případy jsou proto optovláknové monitorovací systémy. Řešení na bázi FBG senzorů se hodí pro nepřetržitý monitoring těžko přístupných šachet, vstupů, komor i kabinetů a to v reálném čase a s okamžitou odezvou. Kromě detekce narušení Vám systém umožní včas odhalit pokusy o vniknutí i vandalismus a poskytne drahocenný čas na přijetí příslušných opatření.

  • nepřetržité monitorování kritické infrastruktury
  • vyhodnocení pokusů o průnik v rané fázi s možností rychlé reakce
  • minimalizace a kontrola škod

Monitorovací systém se skládá z pasivních optických detektorů instalovaných na místě dohledu a vzdálené monitorovací (dotazovací) jednotky, které od sebe mohou být vzdáleny až několik desítek kilometrů. Spojení mezi nimi je zajištěno prostřednictvím standardních telekomunikačních optických vláken, například nepoužívaných vláken stávající optické sítě. Proto můžete pokrýt velkou oblast jednou jednotkou a mnoha detektory a tím tak sestavit nejekonomičtější řešení pro sledování mnoha objektů rozmístěných po velké ploše bez přístupu k elektrickému proudu.

Pasivní optovláknové detektory jsou speciálně navrženy tak, aby odhalily různé způsoby útoku na monitorované objekty a zároveň eliminovaly potenciální falešné poplachy způsobené okolním prostředím díky schopnosti vyhodnocení a posouzení detekovaných událostí.Jak vám můžeme pomoci?

Zajímají vás naše produkty a řešení? Tušíte, že by se nám mohlo dobře spolupracovat? Napište nám. Naši reakci můžete očekávat do 24 hodin. 

Máte naspěch? Zanechte na sebe telefonický kontakt a komunikace půjde rychleji.