Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Nové doplňky ke spektrálním goniometrům VISO Systems

Firma VISO Systems rozšířila svou nabídku o dva doplňky ke spektrálním goniometrům LabSpion a BaseSpion.

Jedná se o napájecí zdroj LabPower, kterým lze nahradit základní zdroj zabudovaný do goniometrů a který eliminuje fluktuace v síti, zvyšuje přesnost a má specifické funkce, díky nimž splňuje požadavky norem IES LM-79 a CIE S 025.

Druhým doplňkem je analyzátor LabAnalyzer, pokročilý analyzátor střídavého a stejnosměrného napájení, který umožňuje všestranné měření v rozsahu až 100 kHz, 2-270V AC/DC, až do přibližně 2000 W s jako vzorkovací frekvencí 2 mil. vzorků za sekundu. LabAnalyzer umožňuje provést úplné měření světla na stroboskopické lampě – zatímco tato bliká, čehož je dosaženo synchronizací senzoru Viso s aktuálními pulzy měřenými LabAnalyzerem. Také LabAnalyzer vyhovuje standardům pro měření světla (IES LM-79 a CIE S 025).

Nejpopulárnějším doplňkem však zůstává LabFlicker, příruční flickermetr, který změří všechny relevantní hodnoty, včetně SVM a PstLM, požadované normami. Navíc LabFlicker může se softwarem Light Inspectror fungovat i samostatně, tj nemusí být využíván pouze jako doplněk spektrálních goniometrů VISO Systems