Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Slavnostní vyhlášení regionální soutěže EY podnikatel roku 2022

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila vítěze 18. ročníku soutěže EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Za Prahu se jím stal zakladatel Rockaway Capital Jakub Havrlant a v regionu Středočeského kraje nezávislou porotu zaujal příběh Pavla Loudy z LOUDA holding a.s.. Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších let.

Této slavnostní události se zúčastnil také náš ředitel, Ing. Ladislav Šašek, Csc. “Vyhlášení v paláci Žofín bylo velmi zajímavou zkušeností, která přinesla příležitost navázání nových, cenných kontaktů a mezioborového propojení. Slavnostní ráz celé akce v kombinaci s pozitivní a inspirativní atmosférou navíc umocnil příjemný večer, který jsem mohl strávit v milém doprovodu své dcery”, dodává Šašek. 

Kategorie “Technologický podnikatel roku”, do které je Ing. Ladislav Šašek, Csc. nominován, na své vyhlášení dne 28. 2. 2022 teprve čeká. Již nyní jsme však hrdí, že jsme se mohli stát součástí soutěže EY Podnikatel roku České republiky v roce 2022 a děkujeme společnosti EY za tuto možnost a organizaci celé soutěže. 

Slavnostní vyhlášení regionální soutěže EY podnikatel roku 2022
Slavnostní vyhlášení regionální soutěže EY podnikatel roku 2022 – Palác Žofín