Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Měření světla a osvětlení pomocí spektrometrů

Měření fotometrických, spektrálních a flicker parametrů

Měření fotometrických, spektrálních a flicker parametrů svítidel, světelných zdrojů a umělého osvětlení poskytuje základní údaje pro návrh osvětlovací soustavy, pro vstupní a výstupní kontrolu při výrobě svítidel, kontrolu dodržování hygienických a zdravotních předpisů apod. Zároveň slouží jako zdroj informací pro další vývoj svítidel z hlediska optimalizace v oblasti ekonomické, ekologické a zdravotní. Cílem je vždy dosažení optimální světelné pohody za dodržení všech zdravotních a hygienických norem.

  • široká škála měřených veličin 
  • řada speciálních módů pro měření, analýzu a zobrazení dat
  • velké množství doplňků, software a mobilní aplikace, tříletá záruka

V rámci tohoto řešení nabízíme výběr z produktové řady spektrometrů firmy UPRtek (United Power Research Technology) s ohledem na konkrétní požadavky vašeho projektu. Konkrétně se jedná o zařízení MK350S Premium, MK350N Premium, PG200N, MK350D.

S měřením parametrů umělého osvětlení se čím dál častěji setkáváme také v různých oblastech optimalizace barevných složek světla např. při pěstování zeleniny pod umělým osvětlením, dosažení nejlepšího podání barev při prezentaci zboží, potlačení některých složek spektra v souvislosti s biologickým rytmem našeho organismu a mnoha dalších.

Měření světla a osvětlení pomocí spektrometrů využijí zejména výrobci, vývojáři, světelní technici a návrháři, světelné laboratoře, projektanti osvětlení a dále instalační firmy, kontrolní orgány, popřípadě pěstitelé plodin pěstovaných pod umělým osvětlením a samozřejmě i vysoké školy.Jak vám můžeme pomoci?

Zajímají vás naše produkty a řešení? Tušíte, že by se nám mohlo dobře spolupracovat? Napište nám. Naši reakci můžete očekávat do 24 hodin. 

Máte naspěch? Zanechte na sebe telefonický kontakt a komunikace půjde rychleji.