Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Ředitel společnosti SAFIBRA nominován na EY podnikatele roku

Příjemným překvapením byla nominace našeho ředitele, Ing. Ladislava Šaška, CSc. do 23. ročníku světově uznávané soutěže EY Podnikatel roku České republiky. Jako zajímavou podnikatelskou osobnost jej do kategorie EY Technologický podnikatel roku jmenovali zástupci Středočeského inovačního centra (SIC).

Nominace ze strany SIC mě velmi potěšila a ani na chvíli jsem neváhal, zda je účast v soutěži tou správnou volbou. Věřím, že v soutěži potkám mnoho zajímavých osobností, které pro mě budou zdrojem inspirace a nových obchodních partnerství,” říká Ladislav Šašek.

Prestižní soutěž EY Podnikatel roku se v České republice koná od roku 2000. Vyzdvihuje zajímavé osobnosti na poli podnikání, které mají výjimečný příběh a disponují hodnotami jako je poctivost a bezúhonnost. Podnikatelé, kteří na cestě za úspěchem museli překonat mnoho překážek, které přijali jako nevyhnutelnou součást procesu a příležitost, posunout se dál. 

SAFIBRU jsme založili v roce 1999 společně s mými společníky Jaroslavem Veselým a Michalem Mazancem. Vyvíjíme unikátní produkty z optických vláken a hledáme inovativní řešení problémů v celé řadě průmyslových odvětví, kde konvenční metody selhávají. Zakládáme si na dobrých a pevných vztazích, proaktivním přístupu k potřebám zákazníků a férovém jednání. Nasloucháme zpětné vazbě trhu a hledáme příležitosti ke zlepšení,“ dodává Šašek.

Vítěze jednotlivých kategorií soutěže EY Podnikatel roku České republiky, vybere nezávislá porota na základě předem daných hodnotících kritérií již v úterý 28. 2. 2023. My přejeme našemu panu řediteli i dalším kandidátům mnoho úspěchů.