Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Nový detektor otevření dveří Secure Door Detector nahrazuje Cabinet Detector!

Na trh uvádíme Detektor otevření dveří (Secure Door Detector), náš nejnovější produkt pro zabezpečení majetku, klíčových prostor a kritické infrastruktury před vandalismem a neoprávněným vniknutím.

Nahrazuje dosavadní Detektor otevření dveří (Cabinet Detector), který tímto krokem stahujeme z nabídky. Věříme však, že díky výraznému vylepšení parametrů a funkcí tuto změnu uvítáte. Oproti svému předchůdci totiž Secure Door Detector vyniká výrazně nižší hmotností, devětkrát větším rozsahem otočné páky a nebo například stupněm krytí srovnatelným se standardem IP68. To je pro přestavu naprostá prachu a voděodolnost oproti původní ochraně před předměty velkými jako lidský prst.

Na jakém principu nový Detektor otevření dveří funguje?

Optovláknový detektor využívá velmi citlivou otočnou páku, která zachytí i drobné pootevření dveří a skříněk. Nepotřebuje napájení, proto je vhodný pro monitoring nebezpečných a těžko přístupných oblastí. Navíc můžete společně s tímto detektorem použít i další typy snímačů (např. pro měření teploty, sklonu, vibrací, posunutí atd.).

Kde zjistím konkrétní technické parametry?

Parametry snadno naleznete na produktové stránce Secure Door Detector nebo si můžete stáhnout produktový datasheet.

Jak si mohu nový Detektor otevření dveří pořídit?

Kontaktujte nás skrze formulář a nebo na e-mail safibra@safibra.cz. Do 24 hodin se vám ozveme nazpět.

Proč nahrazujeme Cabinet Detector?

Vzhledem k vylepšeným parametrům a funkcím Detektoru otevření dveří jsme se rozhodli stáhnout z naší nabídky původní Cabinet Detector. Pokud jste si od nás Cabinet Detector zakoupili, i nadále bude bezproblémově fungovat. Novým zákazníkům však již budeme nabízet pouze jeho modernějšího nástupce Secure Door Detector.