Hledáme nové partnery po celém světě. Zjistěte více

Sdílejte:

Vyzkoušejte virtuální demo systémů FBGuard a SigProc

Je nám potěšením představit naše poslední dvě novinky péče o zákazníky. Virtuální demo pro naše dva produkty: monitorovací systém FBGuard s konfiguračním softwarem „Measurement System Configurator“ a software Signal Processor (SigProc) určený pro získávání dat a jejich následné zpracování.

Obě demoverze obsahují uměle vygenerované vzorové senzory, signály a potřebná data, se kterými můžete reálně pracovat. Jednoduše si na nich vyzkoušíte, jak nastavit měřicí systém a senzory, streamování naměřených dat např. do softwaru SigProc a další zajímavé funkce. Jistě oceníte i vzájemné propojení obou demoverzí umožňující spolehlivou komplexní simulaci celého procesu reálného měření.

Jaké výhody vám demoverze nabízí?

Noví zákazníci mají příležitost si v klidu vyzkoušet vlastnosti našich produktů FBGuard a SigProc a zvážit tak jejich přínos pro svůj projekt. Dalším benefitem je příležitost seznámit se s konfiguračním prostředím ještě před zakoupením produktu, takže můžou svou jednotku začít používat hned, jak dorazí.

Stávající zákazníci získají možnost podívat se na vylepšení nové verze produktu před upgradem své jednotky. Nespornou výhodou je rovněž jednodušší a rychlejší zaškolení a snadnější konzultace nastavení systému v případě potíží s konfigurací.

Jsou přístupy do demoverze zdarma?

Ano. Naším cílem je poskytnout plnou podporu při rozhodování o zakoupení produktů a seznámení s konfiguračním prostředím. Demoverze proto nejsou zpoplatněny a nevážou se k nim žádné další závazky.

Jak získáte potřebné přístupy?

Pokud byste rádi vyzkoušeli naše ukázkové demo produkty FBGuard a SigProc, obraťte se na nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Poté se s vámi spojí náš zástupce a poskytne vám unikátní přístupové údaje vygenerované přímo pro vás.

Co další pro vás ještě chystáme?

Pomyslnou třešničkou na dortu bude připravované demo vizualizační služby Graflux sloužící pro jednoduchou prezentaci, ukládání a analýzu dat. Díky tomu vám pak budeme moct snadno demonstrovat celý řetězec nabízených funkcí: od měření přes zpracování dat až po jejich následnou vizualizaci.